94 الی 35421990-051

تحقیق و توسعه(R&D)

واحد تحقیق و توسعه Sd8 مسئولیت و تعهد خود را نسبت به بیماران با تحقیق، کشف ، تولید و ارائه داروهای جدید با استفاده از پتانسیل علم بیوتکنولوژی محقق می سازد. در راه رسیدن به این هدف از تمام پتانسیل ممکن از جمله همکاری با محققین و دانشمندان دانشگاه های داخل و خارج از کشور و همینطور مراکز تحقیقاتی سایر شرکت های دارویی استفاده می نماید.

R&D با به کارگیری طراحی درست آزمایش ها، با جمع آوری صحیح و دقیق اطلاعات، آنالیز داده ها و اتخاذ تصمیمات منطقی بر اساس داده ها، در تمام فرایندهای تحقیق، از مهندسی ژنتیک به عنوان یک علم پیشرفته برای کشف داروهای جدید استفاده می نماید.

R&D می کوشد فاصله تبدیل ایده به پدیده را با روشهای علمی در کمترین زمان ممکن عملی ساخته و فرایند تولید محصولات جدید را جهت استفاده بیماران مهیا سازد.

R&D درصدد کشف و توسعه محصولات جدید به منظور پیشگیری و درمان بیماریها و با هدف کاهش درد و رنج بیماران و افزایش امید به زندگی سالمتر، با نشاط تر و ایمن تر می باشد.

تبدیل R&D سامان داروی هشتم به یکی از پیشرفته ترین مراکز تحقیق و توسعه در خاورمیانه چشم اندازی است که برای دست یابی به این مهم مجدانه تلاش می کنیم.

R&D رسالت خود می داند که علاوه بر تلاش برای تولید فاکتور هشت با اثر بخشی بیشتر، در جهت بهبود و توسعه سایر محصولات نوترکیب از جمله آنتی بادیهای مونوکلونال به منظور درمان طیف گسترده ای از بیماری ها، اهتمام ویژه ای را مبذول دارد.

واحد R&D در راستای خط مشی سازمان، خود را متعهد و مسئول می داند که در کلیه فرایندهای تحقیق با به کارگیری اصول اخلاقی، قانونی، فرآیندهای کنترلی و کیفی و در راستای حفظ محیط زیست، ایمنی، بهداشت بیماران و همکاران تلاش نماید.